KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13524249
nr 1352 4249
Magnus Creutz
(1909-1989), Sverige
Husgavel. Signerad Creutz. Akvarell, 17x13 cm
Magnus Creutz, svensk målare och grafiker född 1909, död 1989 .
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 18:31:33
5/10 15:19:06
100 kr
5/10 16:17:51
Magnus Creutz
Läs mer om Magnus Creutz